Login

Register

Login

Register

This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 8.33 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and buy hosting plan!

Агромилк-2012

Билозгар

Билозгар

Основним видом діяльності підприємства на сьогодні є виробництво твердих сичужних, плавлених і пастоподібних сирів, солодко-вершкового масла, сухого молока і сироватки, – всі вони виготовляються відповідно до технологічних інструкцій до затверджених технічних умов.
Багаторічний досвід фахівців, що працюють на заводі, дає можливість виготовляти продукти високої якості з екологічно чистої сировини, наслідуючи кращі традиції подільських майстрів-сироварів. Крім того, підприємство не забуває впроваджувати і нові технології у виробництво і упаковку товару. Підтримуються також постійні контакти з сільгоспвиробниками з восьми районів області. Ведеться постійна робота по розширенню мережі реалізації готової продукції.
Випуску високоякісної літинської продукції сприяє діюча на заводі система управління якістю ДСТУ ІSO 9001:2009, а також система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000, що дає можливість випускати якісну продукцію.


Показ всех 8 элементов

Все результаты поиска